Prodej rodinného domu, Krupka, Libušín, 100 m2
Libušín, Krupka
/za nemovitost
Parametry domu
Adresa | Libušín, Krupka |
---|---|
ID | MR14237 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Po rekonstrukci |
Typ objektu | Patrový |
Druh objektu | Samostatný |
Užitná plocha | 100 m2 |
Zastavěná plocha | 265 m2 |
Podlahová plocha | 100 m2 |
Plocha pozemku | 265 m2 |
Plocha zahrady | 1 m2 |
Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Plyn | Plynovod |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Topení | Lokální plynové |
Komunikace | Asfaltová |
Voda | Vodovod |
Zdroj topení | Plynový kotel |
Bezbarierový přístup |
Popis
Nabízíme k prodeji krásný rodinný dům v Krupce v oblíbené a vyhledávané lokalitě Libušín.. Dům prošel před několika lety a nákladnou rekonstrukcí a jistě osloví zájemce, kteří ocení klidné prostředí v okolí zeleně.
V suterénu domu je garáž a dílna.
Ve 2.NP domu je prostorný obývací pokoj se vstupem na terasu, moderní kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů a jídelního koutu, prostorná koupelna s hydromasážní vanou a toaletou.
Ve 3. NP jsou dva pokoje se střešními okny.
Dům je vytápěn pomocí plynového kotle, ohřev vody pomocí elektrického bojleru, úsporu energie zajišťuje fotovoltaika.
Součástí domu je garáž, nářaďovna, terasa, menší zahrádka s bazénem, Cena je včetně řadové garáže, jenž je přímo naproti domu a téměř s veškerým vybavením domu.
Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Případné financování nemovitosti Vám rádi zajistíme, v okolí je veškerá občanská a dopravní vybavenost, volejte přiděleného makléře.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Krupce.