Prodej bytu 3+1, Liberec, Boženy Němcové, 93 m2
Boženy Němcové, Liberec V-Kristiánov
/za nemovitost
včetně právních služeb a provize RK
Parametry bytu
Adresa | Boženy Němcové, Liberec V-Kristiánov |
---|---|
ID | N76 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Před rekonstrukcí |
Patro | 3. z 3 |
Vybaveno | Ne |
Lokalita objektu | Centrum obce |
Vlastnictví | Osobní |
Užitná plocha | 93 m2 |
Podlahová plocha | 93 m2 |
Plocha zahrady | 105 m2 |
Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Elektřina | 230V |
Plyn | Plynovod |
Topení | Lokální elektrické |
Telekomunikace | Internet |
Doprava | MHD |
Voda | Vodovod |
Sklep | |
Výtah |
Popis
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1 nacházející se v centru Liberce - Kristiánov, ul. Boženy Němcové, v klidné a oblíbené lokalitě, v domě, který přímo sousedí s Palácem Liebieg a Zámeckým parkem Liberec, v místě odkud je do centra jen pár kroků, přesto zde panuje klid, příroda a historie.
Byt nabízí užitnou plochu 92,9 m², leží na 3NP, okna mají jižní a severní orientaci. Pokoje jsou průchozí. Byt je v původním stavu a vyžaduje rekonstrukci. Okna jsou plastová s parapetem, podlaha dřevěná, vytápění akumulačními kamny, výška stropu 2,70 m. V domě není výtah.
Dům o třech podlažích a osmi bytových jednotkách nabízí ke společnému užívání upravenou zahrádku ve vnitrobloku - ideální místo pro odpočinek nebo posezení s přáteli, a rozlehlý půdní a sklepní prostor. Stav domu je velmi dobrý, udržované společné prostory, fungující SVJ.
Energetický štítek zatím nedodán, uvádím "G".
Dotazy ráda zodpovím, prohlídka bytu možná. Neváhejte mne kontaktovat.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Liberci.