Pronájem bytu 1+kk, Havířov - Šumbark, Opletalova, 28 m2
Opletalova, Havířov-Šumbark, Havířov - Šumbark
/za měsíc
+ služby 2380, kauce 17800
Parametry bytu
Adresa | Opletalova, Havířov-Šumbark, Havířov - Šumbark |
---|---|
ID | F2567967 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Po rekonstrukci |
Patro | 3. z 3 |
Druh objektu | V bloku |
Lokalita objektu | Okraj obce |
Vlastnictví | Osobní |
Užitná plocha | 28 m2 |
Třída energetické náročnosti | D - Méně úsporná |
Elektřina | 230V |
Voda | Vodovod |
Sklep | |
Výtah | |
Parkování |
Popis
Vítejte ve svém novém domově, kde najdete dostatek soukromí v krásně nově vzniklých bytech a můžete se připojit k báječné partě již ubytovaných nájemníků, kteří rádi společně pořádají setkání, grilování nebo si jen ve společenské místnosti zahrají karty.
Projekt rezidence Opletalova nabízí moderní, bezpečnou a pohodlnou formu seniorského bydlení. Jedná se o bytové jednotky 1+KK, ca 29 m2, ul. Opletalova 603-604, Havířov-Šumbark, které jsou zařízeny kuchyňskou linkou, varnou deskou a lednicí, vlastní koupelnou s WC. Samozřejmostí je bezbariérový přístup a výtah. K dispozici je nepřetržitá recepce, vybavené společenské místnosti, možnost praní/sušení a zejména využívání venkovní zahrady k posezení či pěstování vlastní zeleniny. Čeká na vás bydlení, které poskytuje jak soukromí, tak možnost sousedských setkání.
V ceně 11 280,-Kč jsou zahrnuty i veškeré zálohové platby včetně elektřiny a základního balíčku PODA internet a kabelová televize.
Neváhejte a zavolejte si o prohlídku!
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 1+kk v Havířově.