Prodej zahrady, Samotišky, 2632 m2

Samotišky

2 600 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 11 620 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaSamotišky
ID6980
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha pozemku2632 m2
DopravaSilnice, MHD, Autobus
Převod do OV

Origo partneři v Samotiškách

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji zahradu, vedenou jako ovocný sad, v malebné lokalitě obce Samotišky, okres Olomouc. Pozemek o rozloze 2 632 m² se nachází na ideálním místě s nádherným výhledem na Olomouc, vedle Křížové cesty, která vede na Svatý Kopeček. Tato zahrada je obklopena vzrostlými ovocnými stromy, které přinášejí nejen estetické potěšení, ale i možnost užívání vlastních plodů.

Pozemek nabízí široké možnosti využití, ať už se jedná o rekreační účely, pěstování vlastních plodin nebo relaxaci v přírodě. Klidná atmosféra a blízkost přírody činí z této zahrady ideální místo k úniku od městského shonu.

Příjezd k pozemku je možný ze dvou stran, k vrchní bráně přes obecní nezpevněnou komunikaci, ke spodní brance po ulici V Lipkách.

V blízkosti pozemku se nachází vodovod a připojení k elektřině, což zajišťuje pohodlné využití zahrady po celý rok.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
S případným vyřízením financování Vám rádi pomůžeme.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Samotiškách.