Prodej rodinného domu, Líbeznice, Jižní, 156 m2
Jižní, Líbeznice
/za nemovitost
Parametry domu
Adresa | Jižní, Líbeznice |
---|---|
ID | 11341 |
Stavba | Montovaná |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Typ objektu | Přízemní |
Druh objektu | Samostatný |
Lokalita objektu | Okraj obce |
Užitná plocha | 156 m2 |
Zastavěná plocha | 182 m2 |
Podlahová plocha | 156 m2 |
Plocha pozemku | 750 m2 |
Plocha zahrady | 568 m2 |
Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Elektřina | 230V, 400V |
Plyn | Plynovod |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Komunikace | Dlážděná |
Voda | Vodovod |
Bezbarierový přístup | |
Převod do OV | |
Parkování |
Popis
Dřevostavba rodinného domu v ulici Jižní, rezidenční a velmi klidné části Líbeznic. Budova z roku 2006 o dispozici 4+1 a podlahové ploše 121 m2 je nepodsklepená, zateplená a uvnitř zcela bezbariérová. Stavba má betonové podlahy pokryté keramickou dlažbou nebo laminem, strop trámový se zateplením a plastová okna. Objekt je napojen na elektřinu 230/400V, plyn, veřejný vodovod a kanalizaci. Ohřev vody i vytápění zajišťuje nový plynový kotel s termostatem a ovládáním přes mobil, přičemž v hlavní obývací části jsou ještě krbová kachlová kamna.
Přízemí: do domu se vchází přes závětří se zámkovou dlažbou do zádveří, odkud je vstup do technické místnosti (WC, umyvadlo, kotel) a šatny se skříní, následuje chodba se vstupem do nově rekonstruované koupelny (sprcha, vana, WC, 2 umyvadla a žebříkový radiátor), do 2 pokojů (jeden z nich má vstup na zahradu) a do hlavní obytné místnosti, ze které se přes přístřešek se zámkovou dlažbou dostanete rovněž na zahradu, hlavní obytná místnost je zároveň propojena s kuchyní s jídelnou a ložnicí, ze které lze vyjít na zastřešenou terasu s dřevěnou prkennou podlahou. U domu se také nachází přístřešek na 1 auto.
Na udržované zahradě (568 m2) jsou okrasné dřeviny a keře, třešeň, dřevěný domek na zahradní nářadí a ohniště.
V místě kompletní občanská vybavenost (školka, škola, zdravotní středisko, optika, obchod se smíšeným zbožím, restaurace, pošta, skatepark, dětské a fotbalové hřiště aj.) a snadná dostupnost do hlavního města (10 minut autem na metro C, busem do 20 minut).
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Líbeznicích.