Prodej chalupy, Tři Sekery, 50 m2

Tři Sekery

2 490 000 Kč
/za nemovitost
včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 11 129 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaTři Sekery
ID01351
StavbaDřevěná
Stav objektuPo rekonstrukci
VybavenoČástečně
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuSamota
Užitná plocha50 m2
Plocha pozemku1804 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina120V, 230V
OdpadSeptik
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
VodaMístní zdroj vody
Sklep

Origo partneři v Třech Sekerách

Popis

Naše společnost Vám nabízí ke koupi rekreační chatu, která se nachází v klidné lokalitě obklopené přírodou, přibližně 10 minut jízdy autem od Mariánských Lázní. Lokalita leží stranou od obce a je hůře dostupná pěšky – nabízí klidné prostředí v přírodě. V okolí se nacházejí další chaty a domy se stálým i rekreačním využitím.

Jedná se o chatu, která i přes rozsáhlejší úpravy a možnost celoročního využití zůstává rekreační stavbou a nese typický charakter chaty.

Objekt prošel v roce 2020 rekonstrukcí – nové rozvody elektřiny, napojení na vlastní studnu, nový krb, okna i vytápění. Vytápění je řešeno pomocí krbu a elektrických radiátorů, což umožňuje pohodlné využití objektu i v zimních měsících.

Dispozice:
• Přízemí: předsíň, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a bojlerem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem, lodžie a schodiště do patra.
• Patro: dvě samostatné ložnice.

Na pozemku o výměře 1 804 m2 se dále nachází:
• prosklený altán (15 m2) napojený na elektřinu,
• kůlna (10 m2) pro uložení nářadí a vybavení.

Užitná plocha chaty je cca 50 m2. Objekt je napojen na elektřinu (vlastní sloupek s elektroměrem), má vlastní studnu s kvalitní vodou a odpad je řešen septikem.

Tato chata nabízí ideální kombinaci přírodního prostředí, dostupnosti města a přítomnosti sousední zástavby. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro více informací nebo sjednání prohlídky.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chalup v Třech Sekerách.