Prodej rodinného domu, Sedlnice, 168 m2
Sedlnice
/za nemovitost
včetně provize a právního servisu
Parametry domu
Adresa | Sedlnice |
---|---|
ID | 325 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Dobrý |
Typ objektu | Patrový |
Druh objektu | Samostatný |
Užitná plocha | 168 m2 |
Zastavěná plocha | 127 m2 |
Podlahová plocha | 168 m2 |
Plocha pozemku | 2265 m2 |
Plocha zahrady | 2138 m2 |
Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Plyn | Plynovod |
Odpad | Septik |
Topení | Ústřední tuhá paliva |
Komunikace | Zpevněná, Asfaltová, Betonová |
Doprava | Silnice, Autobus |
Voda | Vodovod |
Zdroj topení | Kotel na tuhá paliva |
Bezbarierový přístup |
Popis
Dneska tady pro vás mám jednoho staříka o zastavěné ploše 127 metrů čtverečních, který si hoví na pozemku o velikosti 2265 metrů čtverečních. Tohle je dům v Sedlnicích, sněženkovém království na Příborsku.
Štítek novostavba tento dům určitě nemá, ale hravě to smete ze stolu svým genius loci, protože tady stojí od roku 1928 a rozhodně má co vyprávět. Za pár let oslaví stovku a rozhodně se do důchodu nechystá.
Možností je spousta, protože to není žádný prcek a v roce 2009 byla vyměněna okna, střecha a zateplena fasáda. K tomu je na pozemku dvojgaráž a zděný zahradní domek.
Aktuálně tu jsou dvě bytové jednotky a interiér je rozhodně ke kompletní rekonstrukci. Připojení k elektřině i vodě je aktivní, odpady jsou svedeny do septiku. V roce 2024 se instaloval kotel na tuhá paliva, takže můžete i cosi zatopit.
Místo je taky zajímavé, protože to je asi 3 kiláčky na dálnici, u domu je sámoška, hned vedle ní zastávku busu, prodejna farmy Lička a kousek dál taky samosběr ovoce a zeleniny. Pro děti je to nedaleko do školy. Pěšourem 25 minut a busem 4.
Pokud hledáte starší dům, kde se trochu realizujete a vytvoříte tak skvělé bydlení na zajímavém místě, tohle je přesně pro vás.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Sedlnici.