Prodej bytu 3+1, Arnolec, 80 m2
Arnolec
/za nemovitost
včetně provize a právních služeb
Parametry bytu
Adresa | Arnolec |
---|---|
ID | 02167 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Dobrý |
Patro | 2. z 2 |
Vybaveno | Ano |
Lokalita objektu | Klidná část obce |
Vlastnictví | Osobní |
Užitná plocha | 80 m2 |
Podlahová plocha | 355 m2 |
Plocha zahrady | 326 m2 |
Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Elektřina | 120V, 230V, 400V |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Topení | Ústřední tuhá paliva |
Komunikace | Asfaltová |
Doprava | Dálnice, Silnice, Autobus |
Voda | Vodovod |
Garáž | |
Sklep | |
Výtah | |
Parkování |
Popis
Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení prodej bytu s garáží a dvěma zahradami, kůlnou a pergolou v Arnolci. Jednotka o dispozici 3+1 se nachází ve druhém patře cihlového domu bez výtahu. V nedávné době prošla částečnou rekonstrukcí, která se týkala jádra - nová koupelna se sprchovým koutem i samostatné WC. Instalována plastová okna. Vytápění má každý byt řešen vlastním kotlem na tuhá paliva umístěným ve sklepě. Do vlastnictví náleží dva samostatné sklepy, k výhradnímu užívání je k dispozici bývalá prádelna a část půdy, která se nachází nad bytem.
Na dům směrem k silnici navazují zahrady v osobním vlastnictví, k prodávané jednotce náleží prostřední o výměře 212 m2. Z druhé strany jsou přímo naproti domu podsklepené garáže s podkrovním prostorem, rovněž v osobním vlastnictví, stejně jako další samostatná zahrada se zděnou kůlnou, pergolou, krbem a možností vjezdu z obou stran. Ta zajišťuje dostatek soukromí pro rodinná posezení a letní radovánky. Kousek od brány vjezdu je dětské hřiště. Jedná se tak o ideální místo pro rodinu, kde si na své přijdou zahrádkáři, kutilové, motoristé i děti.
Arnolec je obec ležící na pomezí jihlavského a žďárského okresu mezi Jihlavou (18 km) a Měřínem. (7 km) V jeho okolí najdete plno lesů a rybníků. Nájezd na dálnici vzdálen 6 minut jízdy.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Arnolci.