Prodej bytu 2+kk, Praha - Kyje, Davidovičova, 50 m2
Davidovičova, Praha, Kyje
/za nemovitost
Parametry bytu
Adresa | Davidovičova, Praha, Kyje |
---|---|
ID | 00851 |
Stavba | Skeletová |
Stav objektu | Novostavba |
Patro | 4. z 5 |
Vybaveno | Ano |
Vlastnictví | Osobní |
Užitná plocha | 50 m2 |
Třída energetické náročnosti | C - Úsporná |
Ukazatel energetické náročnosti | 111 kWh/m2 za rok |
Elektřina | 230V |
Topení | Ústřední dálkové |
Telekomunikace | Internet, Kabelové rozvody |
Doprava | Dálnice, Silnice, MHD |
Balkon | |
Garáž | |
Výtah | |
Bezbarierový přístup | |
Parkování |
Popis
Prodej moderního bytu 2+kk s balkonem, klimatizací, krytým garážovým stáním pod domem a dalším parkováním za chráněnou závorou, kolárnou – Praha 9, Kyje
Nabízíme ke koupi moderní a světlý byt 2+kk o podlahové ploše 50 m2 s balkonem (6 m2) a garážovým stáním (cca 15 m2), umístěný ve 4. nadzemním podlaží novostavby z roku 2015 v oblíbené lokalitě Praha 9 – Kyje. Byt je orientovaný na jihozápad a poskytuje příjemné denní světlo po celý den, včetně výhledu na Žižkovskou věž. Byt je ve výborném stavu a nevyžaduje žádné další investice.
Součástí prodeje je kompletní vestavný nábytek na míru – šatní skříně, úložné prostory a plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči: lednice, varná deska, trouba, digestoř a myčka nádobí. Kuchyňský kout je prakticky částečně oddělený od obytné části. V bytě je instalována klimatizace pro celoroční komfort. Vytápění i ohřev vody jsou centrální – dálkově řešené.
Koupelna je vybavena rohovou vanou s možností instalace perličkové lázně, toaletou a dostatkem úložného prostoru. Ložnice nabízí vestavěné skříně a pracovní kout. Vstupní chodba disponuje vysokou šatní skříní na míru.
Z obývacího pokoje je přímý vstup na prostorný balkon přes dvoukřídlé francouzské okno – ideální prostor pro posezení, odpočinek či pěstování bylinek.
Garážové stání v přízemí domu je vzdálené pouze několik kroků od výtahu. K dispozici je také možnost parkování druhého auta za závorou na soukromém parkovišti SVJ.
V domě je k dispozici kolárna a celý areál je zabezpečen kamerovým systémem.
Lokalita a občanská vybavenost
Dům se nachází v klidné rezidenční čtvrti s výbornou dostupností – zastávka MHD “Sicherova” je přímo před vchodem do domu a nabízí přímé spojení na metro B (Rajská zahrada / Černý Most) nebo metro C (Letňany / Holešovice).
Vlaková stanice Praha – Rajská zahrada je vzdálena 13 minut chůze s rychlými spoji do centra. Autem jste za pár minut na dálnici D10 nebo městském okruhu.
Okolí spojuje přírodu i městské zázemí – nedaleko se nachází Kyjský rybník, Hloubětínský park, a obchodní centrum Černý Most s kompletní občanskou vybaveností.
Další informace
Měsíční poplatky za byt a garáž činí 2 428 Kč + elektřina.
Byt je v osobním vlastnictví, bez právních vad a ihned k nastěhování.
Zaujala vás tato nabídka? Domluvte si prohlídku ještě dnes – rádi vám byt osobně představíme.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 9.