Prodej rodinného domu, Nespeky, Nad Chaloupkami, 65 m2
Nad Chaloupkami, Nespeky, Městečko
/za nemovitost
Parametry domu
Adresa | Nad Chaloupkami, Nespeky, Městečko |
---|---|
ID | N00047 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Dobrý |
Druh objektu | Samostatný |
Lokalita objektu | Klidná část obce |
Užitná plocha | 65 m2 |
Zastavěná plocha | 51 m2 |
Plocha pozemku | 531 m2 |
Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Elektřina | 230V |
Odpad | ČOV pro celý objekt |
Topení | Lokální tuhá paliva |
Doprava | Silnice, Autobus |
Voda | Místní zdroj vody |
Garáž | |
Sklep |
Popis
Exkluzivně Vám nabízím menší rodinný dům se zahradou v oblíbené rekreační oblasti na řece Sázava v obci Městečko - Nespeky. Dům byl postaven v 70. letech 20. stol. na rovinatém pozemku o rozloze 531m². V nedávné době na něm byla měněna střecha, okna a fasáda.
Dům má 2 nadzemní podlaží o celkové rozloze 65m², sklep, garáž, samostaný skleník a dřevník v zadní části pozemku. V přízemí se nachází předsíň, zděná veranda, obývací pokoj, malá ložnice, kuchyň s komorou, wc a vstup do sklepa. V podkroví naleznete dvě samostatné ložnice. Koupelna se nachází za garáží a vstupuje se do ní ze zahrady. V suterénu domu je sklep s menší dílnou a regály na potraviny. Garáž je přistavěna k boční straně domu a šlo by na ní postavit další patro a zvětšit tak dispozici stavby až o 20m². V zahradě jsou okrasné dřeviny a keře, skleník a za domem dřevník. Dům je zděný, je vytápěn kamny na tuhá paliva, má vlastní studnu a odpad je řešen jímkou.
Dům je veden v katastru, jako stavba pro rodinou rekreaci a má číslo evidenční. Okolí domu má klidný rekreační charakter a původní chaty se postupně přestavují na rodinné domy pro celoroční užívání. V rámci občanské vybavenosti naleznete v sousední obci Nespeky obecní úřad, mateřskou školku, fotbalové hřiště, obchod, hospodu, kavárnu a zastávku autobusu. Vše ostatní naleznete v Čerčanech vzdálených 8 min. autem a do centra Prahy přijedete autem za 35 min.
Pokud Vás tohle jedinečné místo zaujalo a hledáte klidné bydlení, tak mě neváhejte kontaktovat. Realitní služby i právní servis jsou zahrnuty v ceně. V případě zájmu o hypotéku Vás spojím se specialistou.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Nespekách.