Prodej rodinného domu, Hladké Životice, Oderská, 160 m2

Oderská, Hladké Životice

4 990 000 Kč
/za nemovitost
Advokátní úschova peněz a právní servis samozřejmostí
Hypotéka od 22 302 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaOderská, Hladké Životice
ID25121
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
VybavenoČástečně
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Užitná plocha160 m2
Zastavěná plocha120 m2
Podlahová plocha160 m2
Plocha pozemku1924 m2
Plocha zahrady1804 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadJímka
TopeníÚstřední plynové
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
Zdroj teplé vodyPlynový kotel
Garáž
Sklep
Bezbarierový přístup
Parkování

Origo partneři v Hladkých Životicích

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme možnost koupě staršího rodinného domu v malebné obci Hladké Životice. Obec je velmi moderně uchopena s rychlou dostupností okolních velkoměst, dálnice a celkově je zde vybavenost na vysoké úrovni. Jsou zde dostupné téměř všechny služby (moderní zrekonstruovaná škola, školka, potraviny, pošta, kulturní vyžití, moderní sportovní hřiště, hospůdka, moderní venkovní hrací park, atd.).
Dům jako samotný je umístěn v klidné části obce, náleží k němu rovinatý pozemek o celkové výměře 1924 m2,na kterém je mimo samotný dům ještě umístěna hospodářská budova, která je z části využívána jako garáž a z části je dílnou. Pozemek je situován do klidové zóny směrem k poli a se vzrostlými stromy v okolí, což je zárukou soukromí. Samotný dům je dispozičně řešen jako 4+1 s tím, že v přízemí se zádveřím, dvěma pokoji, kuchyní, koupelnou a wc, horní patro je aktuálně o dvou místnostech a koupelně s wc. Dům je napojen na elektřinu, plyn, zdroj vody z obecního vodovodu, odpadní vody svedeny do stávající jímky. Dům je celý podsklepený. O vytápění domu a ohřev TUV se stará zánovní plynový kondenzační kotel z r. 2021. Dům má kompletně vyměněny okna za plastová, je ihned obyvatelný a je vhodné zde provést modernizaci, kterou získáte stylové bydlení v obci, o kterou pečuje velmi aktivní vedení obce. Jedna z mála obcí, která neusla. Tento dům je ideálně nastaven k využití dotačního programu zelená úsporám a lze tak ušetřit nemalé finanční prostředky. Kdo si to umí spočítat a nebojí se práce, tak získá velkorysé bydlení za rozumnou cenu. S vyřízením dotace rádi pomůžeme.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Hladkých Životicích.