Pronájem bytu 2+1, Praha - Suchdol, K Horoměřicům, 70 m2
K Horoměřicům, Praha, Suchdol
/za měsíc
+ 4 500 Kč celkové poplatky včetně elektřiny
Parametry bytu
Adresa | K Horoměřicům, Praha, Suchdol |
---|---|
Stavba | Smíšená |
Stav objektu | Po rekonstrukci |
Patro | 3. z 4 |
Vybaveno | Ne |
Lokalita objektu | Klidná část obce |
Vlastnictví | Osobní |
Užitná plocha | 70 m2 |
Podlahová plocha | 86 m2 |
Třída energetické náročnosti | C - Úsporná |
Elektřina | 230V |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Komunikace | Asfaltová |
Telekomunikace | Telefon, Internet, Kabelová televize |
Doprava | Silnice, MHD, Autobus |
Voda | Vodovod |
Topné těleso | Radiátory |
Zdroj topení | Ústřední dálkové |
Zdroj teplé vody | Centrální dálkový ohřev |
Balkon | |
Sklep | |
Výtah |
Popis
Nabízíme Vám pronájem prostorného, nezařízeného bytu 2+1 (70 m²) s neprůchozími pokoji a balkónem (17,6 m²) v obytném komplexu Výhledy I.
Součástí bytu je kuch. linka, sporák a digestoř. K dispozici je sklep. Na podlahách je dlažba a koberec. Koupelna je s vanou, odděleně s WC. Plochy místností jsou: obývací pokoj 25,9m², ložnice 16,55 m², kuch. kout 9,55 m², předsíň 4,8 m², hala 7,05 m², WC 1,35m², koupelna 4,6 m² a balkón 17,6 m².
Možnost pevného připojení k internetu od O2. Byt se nachází na klidném místě v zeleni s výborným spojením k metru A Dejvická - 11 min ze zastávky Zemědělská univerzita - bus č. 107, 147, 160, 359, 409 a 909. Veškerá občanská vybavenost v blízkém dosahu. Možnost dlouhodobého nájmu s trvalým pobytem. Nabídka platí pro nekuřáky. K nastěhování od 1. 7. 2025.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+1 v Praze 6.