Prodej bytu 2+kk, Praha - Strašnice, V olšinách, 42 m2
V olšinách, Praha 10
/za nemovitost
včetně provize a právních služeb
Parametry bytu
Adresa | V olšinách, Praha 10 |
---|---|
ID | 11145 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Velmi dobrý |
Patro | 1. z 4 |
Vybaveno | Částečně |
Lokalita objektu | Klidná část obce |
Vlastnictví | Osobní |
Užitná plocha | 42 m2 |
Podlahová plocha | 44 m2 |
Třída energetické náročnosti | G - Mimořádně nehospodárná |
Elektřina | 230V |
Plyn | Plynovod |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Komunikace | Asfaltová |
Telekomunikace | Internet, Ostatní |
Doprava | Vlak, Silnice, MHD, Autobus |
Voda | Vodovod |
Sklep |
Popis
Společnost Gepard Reality Vám nabízí byt o dispozici 2+kk v ulici V olšinách v městské části Praha 10 - Strašnice, v blízkosti MHD i zeleně. Byt je situován v prvním nadzemním podlaží (vyvýšeném přízemí) bytového domu. Plocha bytové jednotky činí 42 m2.
Z předsíně bytu lze vstoupit do obývacího pokoje (16,8m2) , do kuchyňského koutu, do koupelny (4,1 m2) a na oddělenou toaletu (1,1 m2). Do druhého pokoje (14,8 m2) se vchází z obývacího pokoje. Kuchyňský kout je vybudován v části původní předsíně (4,1 m2) s využitím komory (1 m2). Je vybaven menší kuchyňskou linkou, plynovým sporákem s elektrickou troubou, myčkou, lednicí a mikrovlnnou troubou. V koupelně je k dispozici vana a pračka. V obývacím pokoji je jídelní stůl se dvěma židlemi a nástěnné police. V ložnici je velká vestavěná skříň a nástěnné police. V předsíni jsou zabudované úložné prostory. Ostatní nábytek na fotografiích u inzerce není součástí nabídky. Na oknech jsou vnitřní a venkovní žaluzie a garnyže. Okna obou pokojů směřují do ulice, v bytě je však klid. Vytápění je zajištěno plynovými topidly (vafky) v obou pokojích, ohřev vody elektrickým boilerem. Obyvatelé bytu mohou společně s ostatními byty na patře (celkem 4 byty) využívat společný balkón přístupný z chodby domu. K bytu přísluší sklepní kóje o velikosti 2 m2 umístěná v suterénu. Dům je po revitalizaci (zateplení a výměna stoupaček). Ve vnitrobloku tohoto a okolních bytových domů je rozlehlá společná zahrada, kde je vzrostlá zeleň, vodotrysk, dětské hřiště, posezení, elektrické zásuvky pro grilování, možnost sušení prádla a další. Náklady na bydlení jsou zhruba 2.000 Kč měsíčně + spotřeba elektřiny a plynu.
Tato lokalita nabízí klidné bydlení v blízkosti veškerých služeb a s rychlým spojením do centra. Zastávka tramvaje a autobusu je přímo u domu nebo se za pět minut pěšky dostanete na metro (A - Strašnická). Kousek od domu je sportovně-relaxační areál Gutovka s řadou aktivit: vodní svět, ferrata, skatepark, minigolf, dopravní hřiště, workout hřiště atd.
V případě zájmu pro Vás zajistíme nejvýhodnější podmínky financování na trhu a rovněž případný prodej Vaší stávající nemovitosti. Pro více informací či domluvení termínu prohlídky mne, prosím, kontaktujte.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 10.