Pronájem kanceláře, Brno, Moravské náměstí, 35 m2
Moravské náměstí, Brno, Veveří
/za měsíc
info v RK, 3měsíční vratná kauce, bez DPH, bez poplatků, včetně právního servisu
Parametry nemovitosti
Adresa | Moravské náměstí, Brno, Veveří |
---|---|
ID | BRN-0347 |
Stavba | Cihlová |
Stav objektu | Po rekonstrukci |
Patro | 3. z 9 |
Vybaveno | Částečně |
Lokalita objektu | Centrum obce |
Užitná plocha | 35 m2 |
Třída energetické náročnosti | B - Velmi úsporná |
Ukazatel energetické náročnosti | 124 kWh/m2 za rok |
Elektřina | 230V, 400V |
Odpad | Veřejná kanalizace |
Komunikace | Asfaltová |
Telekomunikace | Internet, Kabelové rozvody |
Doprava | Silnice, MHD, Autobus |
Voda | Vodovod |
Výtah | |
Bezbarierový přístup |
Popis
V budově MORAVÁK je k dispozici kancelář s výměrou 35 m2, která je vhodná pro menší firmy různého charakteru. Kancelář se pronajímá NEVYBAVENÁ. Kancelář dotváří firemní identitu a dává příležitost vytvářet vlastní kulturu. Zároveň sdružuje zaměstnance, aby mohli spolupracovat, tvořit a inovovat, což v konečném důsledku vede k lepším produktům a službám či poskytuje zaměstnancům sociální interakci.
Kancelář má bílou výmalbu, plastová okna s izolačním trojsklem i zastínění látkovou roletou. V prostoru je nový podhled a na podlaze uložen zátěžový koberec s lištou. Vstupní dveře do kanceláře jsou opatřeny nadsvětlíkem. Samozřejmostí je klimatizace.
Vstup do budovy MORAVÁK vede přes atraktivní recepci s nepřetržitým provozem. Samozřejmostí je bezbariérový přístup. V objektu jsou k dispozici výtahy a kolárna s šatnou a sprchami. Po celé budově je k dispozici vysokorychlostní internet. Přístup je zabezpečen čipovými kartami a budova je střežena bezpečnostním kamerovým systémem. Chloubou budovy je atrium, které vybízí k odpočinku, ale i pohodovým schůzkám s klienty. Součástí objektu jsou ještě sdílené zasedací místnosti, kuchyňky, jídelny a odpočinkové zóny v každém patře.
V pěší dostupnosti je kompletní občanská vybavenost. V blízkosti je také zastávka MHD. V okolí se nachází bary, restaurace a kavárny.
CREAM Real Estate poskytuje služby v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Hlavní provozovna sídlí ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Všechny budovy má v osobním vlastnictví.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu kanceláří v Brně.