Prodej vícegeneračního domu, Břeclav, Písníky, 200 m2

Písníky, Břeclav

8 900 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 39 778 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaPísníky, Břeclav
ID263
StavbaCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
VybavenoČástečně
Druh objektuV bloku
Užitná plocha200 m2
Zastavěná plocha177 m2
Podlahová plocha200 m2
Plocha pozemku177 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaVodovod
Topné tělesoPodlahové vytápění
Zdroj topeníPlynový kondenzační kotel
Zdroj teplé vodyPlynový kondenzační kotel
Sklep
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Břeclavi

Popis

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej velmi pěkného zrekonstruovaného podsklepeného patrového dvougeneračního RD s velkou terasou a uzavřeným dvorem. CP pozemku 177 m2.

Dispozice domu:
1. PP: sklep

1. NP - 4+1:
zádveří 2,19 m2, chodba 7,92 m2,dětský pokoj 12 m2, místnost (vyvedený komín - lze krb/krbová kamna) 26,41 m2, , dříve kuchyň (nyní využíváno jako veranda) 10,14 m2 , obývací pokoj 12,10 m2, ložnice/dětský pokoj 12,48 m2 , koupelna se prchovým koutem a WC 5,08 m2.

2. NP - 2+KK - podlahové vytápění
chodba 9,72 m2, obývací pokoj s KK 23,82 m2., ložnice s klimatizací 12,83 m2 , šatna 5,28 m2, technické zázemí - obytný prostor za kuchyní - pračka, sušička, může být i jako hrací koutek 10,92 m2, - vstup na velkou nově postavenou terasu 34,47 m2, , koupelna s vanou i se sprchovým koutem + WC 7,97 m2, chodba 3,01 m2.

Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí - v r. 2017 bylo kompletně předěláno celé 2. NP vč. podlah nové koupelny, kuchyně, podlahové vytápění, omítky, rozvody topení, vody atd.
V r. 2018 byl kompletné zrekonstruován 1 dětský pokoj v 1. NP a provedena částečná rekonstrukce celého 1. NP.
V r. 2024 byla nově postavena terasa ve 2. NP.

Vytápění a ohřev vody - kondenzační plynový kotel.

Voda a kanalizace městská.

Všechny prostory v domě jsou efektivně přiszpůsobeny k pohodlnému bydlení - nutno vidět.

Jelikož nyní nemáme k dispozici PENB, uvádíme třídu G.

Prohlídky po domluvě.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje vícegeneračních domů v Břeclavi.