Prodej bytu 3+kk, Orihuela, Španělsko, Calle Jalón - C2 Playa Flamenca Sur, 110 m2
Calle Jalón - C2 Playa Flamenca Sur, Orihuela
/za nemovitost
Parametry bytu
| Adresa | Calle Jalón - C2 Playa Flamenca Sur, Orihuela | 
|---|---|
| ID | F34431 | 
| Stavba | Cihlová | 
| Stav objektu | Dobrý | 
| Patro | 3. z 3 | 
| Vlastnictví | Osobní | 
| Užitná plocha | 110 m2 | 
| Podlahová plocha | 110 m2 | 
| Výtah | 
Popis
Vítejte v luxusním penthousu se 2 ložnicemi a 2 koupelnami, který spojuje stylový moderní design s nepřekonatelným výhledem na Středozemní moře, v samém centru La Zenia.
Tato nemovitost, postavená v posledních třech letech, nabízí světlý, otevřený obývací a kuchyňský prostor vybavený elegantními, vysoce kvalitními spotřebiči - ideální pro zábavu nebo každodenní pohodové bydlení. Z obývacího pokoje vyjděte na soukromý balkon s výhledem na moře, kde ranní kávu doprovází oceánský vánek.
Každá ložnice je prostorná a plná přirozeného světla, přičemž hlavní apartmá nabízí přímý vstup na druhý soukromý balkon, který je orientován do vnitrozemí a ukazuje živou místní krajinu.
V patře je korunou soukromé solárium - sluncem zalitá střešní terasa s 360° panoramatickým výhledem na moře a okolí, ideální pro lenošení při západu slunce, stolování pod širým nebem nebo slunění v naprostém soukromí.
Tento penthouse s moderními povrchovými úpravami, zabezpečeným vstupem a bezkonkurenční polohou jen pár okamžiků od bulváru La Zenia, pláží a nejlepších gastronomických míst nabízí vzácnou kombinaci komfortu, stylu a vynikající polohy.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+kk.