Prodej chaty, Ořech, 66 m2

Ořech

600 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 2 044 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

StavProdáno
AdresaOřech
ID273-N00772
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Plocha užitná66 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti78 m2
TopeníLokální tuhá paliva

Origo partneři v Ořechu

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Hledáte chatu jenom kousek od Prahy? Chatu obklopenou vzrostlými borovicemi, kde najdete pohodu a soukromí? Pak Vám nabízím jednu takovou na okraji osady Západní míle v Ořechu – vzdušnou čarou pár set metrů od hranice Prahy.

Chata stojí na obecním, neoploceném lesním pozemku, pronájem činí cca 1100 Kč/rok. Je bez elektřiny, lidé v dobře osluněné osadě využívají solární panely. Užitková voda dostupná cca 30 m od chaty v osadní studně, dešťová se zachytává do barelů kolem chaty. Vaření na sporáku napojeném na plynovou bombu, vytápění kamny.

V přízemí chaty se nachází plně vybavená kuchyňka, následuje obytná místnost s kredencem, skříňkami, postelemi, stolem a houpacím křeslem. Je zde také WC zalévané vodou. Zezadu k chatě přiléhá dřevník a sklad na nářadí.

V patře je ložnice s dalšími čtyřmi postelemi. Veškeré vybavení je součástí prodeje – chatu tak můžete začít okamžitě užívat.

Příjezd autem přes Ořech, parkování pár desítek metrů od chaty. Nejbližší zastávka Choteč 1,6 km, pražská MHD Maškův Mlýn 2,5 km pěšky. Občerstvení Saloon a dětské hřiště přímo v osadě Západní Míle!

Krásné procházky po okolí nabízí červená turistická značka, která propojuje místní osady od Ariany po Údolí skal. Provede vás kouzelným údolím Radotínského potoka, tzv. Údolím mlýnů, kde v minulosti na 22 km stávalo 22 mlýnů. Pražská jízdárna Zmrzlík nabízí vyjížďky krajem na koních.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Ořechu.