Prodej bytu 1+kk, Ostrava, Stodolní, 49 m2
Stodolní, Moravská Ostrava
/za nemovitost
Parametry bytu
| Adresa | Stodolní, Moravská Ostrava |
|---|---|
| ID | 0022 |
| Stavba | Smíšená |
| Stav objektu | Projekt |
| Patro | 2. z 5 |
| Lokalita objektu | Centrum obce |
| Vlastnictví | Osobní |
| Užitná plocha | 31 m2 |
| Zastavěná plocha | 297 m2 |
| Podlahová plocha | 49 m2 |
| Plocha zahrady | 16 m2 |
| Třída energetické náročnosti | B - Velmi úsporná |
| Elektřina | 400V |
| Plyn | Plynovod |
| Odpad | Veřejná kanalizace |
| Komunikace | Asfaltová |
| Doprava | Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus |
| Voda | Vodovod |
| Topné těleso | Radiátory |
| Výtah | |
| Bezbarierový přístup |
Popis
Byt 1+kk s vlastní zahrádkou v projektu Rezidence Stodolní. Jedná se o jeden z posledních volných bytů 1+kk v celém projektu. Jsem oficiální prodejce projektu, jedná se o přímý nákup bytu v zastoupení developera.
Rezidence Stodolní je nejmodernější bytový projekt v Ostravě z dílny Bogle Architects. Inspirován Londýnem, stvořen pro Ostravu. Moderní rezidenční dům se 131 byty, dvěma komunitními zahradami, byty s vlastní předzahrádkou i velkou terasou.
Kromě moderních bytů projekt nabídne skvělá technická řešení - fotovoltaiku na střeše, díky které bude provoz bytu až o 40% levnější. Podzemní garáž se 120 parkovacími místy, plně připravena na elektromobilitu - většinu parkovacích míst dokážeme pokrýt nabíjecími stanicemi.
Informace o inzerovaném bytě:
- dispozice 1+kk s 30,83 m2 podlahové plochy
- soukromá předzahrádka 18,79 m2
- umístěn ve 2. NP projektu (jedná se o vyvýšené zahrady nad úrovni terénu)
- orientace jižním směrem
Ať už hledáte vlastní bydlení, nebo investiční příležitost, připravili jsme pro vás několik benefitů:
- rezervace jakéhokoliv bytu nyní jen za 100.000 Kč
- profesionální balíček pro investory jen za 1 Kč (kompletní správa nájemního bytu)
O projektu:
Celý projekt je realizován v úzké koordinaci s městem Ostrava. Bude se podílet na celkové vizi proměny centra města na klidnou rezidenční oblast. Mezi Rezidenci Stodolní a Galerií Plato bude vybudována zcela nová pěší zóna. Výstavba bude zahájena v letošním roce a dokončena v roce 2027.
Rezidence Stodolní je moderní polyfunkční dům navržený světovým architektonickým studiem. Nabídne byty s dispozicemi 1+kk až 4+kk, chytře vymyšlené FLEXI byty s možnou úprav dispozic, včetně několika bytů s předzahrádkami v 2. patře domu. K dispozici budou také dvě uzavřené komunitní zahrady a dokonalé zabezpečení celého objektu. Energeticky úsporná budova (třída „B“), fotovoltaika na střeše a rekuperace ve vybraných bytech.
Více informací o projektu a nabídku všech volných bytů najdete na webové stránce projektu.
Přihlášení k odběru
Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 1+kk v Ostravě.