Prodej pozemku pro bydlení, Hradec Králové, Hoděšovická, 900 m2

Hoděšovická, Hradec Králové - Nový Hradec Králové

2 882 000 Kč
/za nemovitost
včetně provize i právního servisu
Hypotéka od 9 817 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaHoděšovická, Hradec Králové - Nový Hradec Králové
ID4076
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti900 m2

Origo partneři v Hradci Králové

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

4076 - Nabízíme pozemek obdélníkového tvaru o rozloze 900 metrů čtverečných nedaleko zvoničky na Novém Hradci Králové. Pozemek se nachází v klidné části ulice Hoděšovická a bude podle nového územního plánu využitelný na výstavbu rodinného nebo rekreačního domu. Jedná se o pozemek z části parcely č. 325/2 a parcely č. 325/4, které jsou v současné době vedeny jako zahrada.
Přes pozemek je umístěn vodovodní řad, kde při dodržení ochranného pásma bude maximální šíře domu cca 8 metrů, délka domu není nijak omezena.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací