Pronájem kanceláře, Hradec Králové, Nerudova, 216 m2

Nerudova, Hradec Králové

160 Kč
/za metr čtvereční / měsíc
cena je specifikována v popisu zakázky
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaNerudova, Hradec Králové
ID211-N02358
StavbaSkeletová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná216 m2
Patro3.
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Třída energetické náročnostiB - Velmi úsporná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové
TelekomunikaceTelefon, Internet, Ostatní
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Parkování

Origo partneři v Hradci Králové

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nabízíme vám k pronájmu deset samostatných uzamykatelných kanceláří v jedné z budov v obci Hradec Králové, části obce Pražské Předměstí.

Kanceláře jsou situovány do 3. nadzemního podlaží, a jejich celková podlahová plocha činí 215,96 m2 (18,35 m2, 18,35 m2, 16,75 m2, 16,75 m2, 18,35 m2, 18,35 m2, 39,68 m2, 21,96 m2, 18,34 m2, 29,08 m2). Tyto jsou na podlaží umístěny vedle sebe, s tím, že je možno si pronajmout jen jednu, nebo jakýkoliv jejich počet.

Loni, kdy byla provedena částečná exteriérová revitalizace budovy, došlo i zde k určitým úpravám, a to zejména k instalaci nových plastových oken včetně parapetů, lokálnímu položení zátěžových zalištovaných koberců, výměně a sádrokartonovému zakrytování stoupacích vedení a částečnému provedení nátěrů a výmalby.

Prostory jsou nabízeny jako nezařízené i jako zčásti či zcela zařízené, přičemž je možno využít určité variability v přemístění vybavení do těch či oněch prostor. Ve všech kancelářích jsou instalovány velké vestavěné skříně, domovní rozvody internetu a STA.

Ke společnému využití zařízená chodební kuchyňka a dělené WC.

Výtah.

Zpoplatněné parkování v ulici či na vlastním parkovišti ve vnitrobloku.

Ihned k dispozici.

Cena: pravidelná měsíční úhrada 160 Kč/m2 (bez provozních nákladů) + jistota ve výši dvojnásobku nájemného + provize ve výši jedné měsíční úhrady (včetně DPH).

Určeno jak ke kancelářskému využití, tak i k provozování nejrůznějších služeb - avšak vhledem k obsazenosti ostatních kanceláří významnými firmami je přáním vlastníka, aby se nájemcem stala firma s tichým a bezproblémovým provozem.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu kanceláří v Hradci Králové.