Prodej pozemku pro bydlení, Vitiněves, 1062 m2

Vitiněves

3 199 000 Kč
/za nemovitost
+1%+ DPH provize
Hypotéka od 15 245 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaVitiněves
IDRS312660
Plocha nemovitosti1062 m2
Bezbarierový přístup

Origo partneři v Vitiněvsi

Popis

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1062m2 v lukrativní a klidné oblasti neustále se rozvíjející obce Vitiněves u malebného města Jičína, které nabízí kompletní infrastrukturu. Pozemek je situován na severozápad, poskytuje také dostatek slunečního svitu, pro případný dům s FVE, nebo bazénem. Důležité inženýrské sítě jsou na hranici pozemku.
Pozemek je v územním plánu zanesen k venkovskému bydlení, tedy ke stavbě rodinného domu.
V obci Vitiněves se nachází obchod, autobusová zastávka a železniční stanice v docházkové vzdálenosti. Celkově je obec vzdálená do 10 minut jízdy od Jičína. Mateřská školka je v 3 km vzdálené obci Milíčeves.
Vyžití v obci poskytne místní hasičská zbrojnice, akce na hřišti, dětské a sportovní hřiště téměř u pozemku, krásná příroda a lesy plné hub.
Velice rádi Vás uvítáme na prohlídce pozemku po předchozí domluvě.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Vitiněvsi.