Prodej rodinného domu, Praha - Chodov, Blažimská, 295 m2

Blažimská, Praha 4 - Chodov

36 950 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 176 093 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaBlažimská, Praha 4 - Chodov
IDC5
StavbaSmíšená
Stav objektuProjekt
Plocha užitná295 m2
Typ objektuPatrový
Podlahová plocha295 m2
Plocha nemovitosti653 m2

Origo partneři v Praze 4

Stěhovací služby

Popis

V rámci developerského projektu Rezidence Chodovec vznikne 90 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk a 8 rodinných domů. Výstavba bude zahájena v listopadu 2023, dokončení je naplánováno na konec roku 2025.
K prodeji nabízíme samostatně stojící rodinný dům o dispozici 5+kk s dvougaráží a podsklepením. Dům je vybaven rekuperací, vytápění zajištěno tepelným čerpadlem a podlahovým topením. Dům bude mít dřevěné podlahy, hliníková okna s trojsklem. Příprava pro venkovní žaluzie, příprava pro klimatizaci. Na pozemku bude osazena retenční nádrž, kterou lze využít pro budoucí zálivku prostorné zahrady.

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Praze 4.