Prodej kanceláře, Brno, Příkop, 38 m2 (ID: 1372199)

Příkop, Brno

3 190 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 15 203 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaPříkop, Brno
IDN00002
StavbaSmíšená
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná38 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuCentrum obce
Podlahová plocha38 m2
Třída energetické náročnostiC - Úsporná

Origo partneři v Brně

Popis

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme ke koupi nebytový prostor o podlahové ploše 38 m2. Jedná se o dvě kanceláře, každá má vlastní vchod z chodby. Přístup 24/7/365.
Pro jednotku ve 3.NP je k dispozici společná kuchyně, toalety a koupelna. V budově IBC v blízkosti parku Koliště a Janáčkova divadla, je k dispozici ucelený soubor služeb - 24/7 recepce s ostrahou, pošta, obchody s kancelářskými potřebami, služby notářství a advokátních kanceláří, pojišťovny, lékařské ordinace a lékárna, restaurace. Přímo sousedící jednotky předmětu nájmu jsou provozně klidového charakteru. Případně je možné si pronajmout parkovací místa v garážích v 1.PP nebo ve dvoře s parkovištěm. Nabízíme Vám také možnost zajištění pravidelného či jednorázového úklidu naší úklidovou službou. Kanceláře je možné koupit i s nájemci.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje kanceláří v Brně.