Prodej pozemku pro bydlení, Sedlečko u Soběslavě, 861 m2

Sedlečko u Soběslavě

2 500 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 11 914 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaSedlečko u Soběslavě
ID00753
Plocha nemovitosti861 m2

Origo partneři v Sedlečku u Soběslavě

Popis

Nabízíme k prodeji atraktivní stavební pozemek v obci Sedlečko u Soběslavě v Jižních Čechách. Velikost pozemku je 861m2. Velkou výhodou pozemku je jeho krásný výhled na okolní krajinu, což přispívá k jeho atraktivitě. Pozemek je plně zasíťovaný, což zahrnuje připojení na elektřinu, vodu a kanalizaci. Pozemek je v územním plánu jako plochy smíšené obytné - SO. Nové stavby i rekonstrukce stávajících musí respektovat výškovou hladinu okolní zástavby a nesmí vytvářet výraznou pohledovou dominantu v území.

Stavby mohou mít nejvýše jedno nadzemní podlaží a podkroví anebo dvě nadzemní podlaží bez možnosti podkroví. Zastavitelnost pozemku je 35 %, což zahrnuje i přístavby a vedlejší stavby. Příjezdová cesta k pozemku je obecní, což zajišťuje snadný a pohodlný přístup.

Tento pozemek se nachází kousek od Sedlečka u Soběslavě, kde najdete veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Tento pozemek je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají klidné místo pro stavbu rodinného domu s dobrou dostupností do města. Kontaktujte nás pro více informací nebo pro sjednání prohlídky.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Sedlečku u Soběslavě.