Prodej rodinného domu, Brankovice, Masarykova, 140 m2 (ID: 1344412)

Masarykova, Brankovice

7 985 000 Kč
/za nemovitost
Zajistím pro Vás financování
Hypotéka od 38 054 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaMasarykova, Brankovice
IDXVA-IH-RD240418
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná302 m2
VybavenoČástečně
Typ objektuPatrový
Druh objektuV bloku
Lokalita objektuOkraj obce
Plocha budovy202 m2
Podlahová plocha140 m2
Plocha nemovitosti859 m2
Plocha zahrady657 m2
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální tuhá paliva, Ústřední plynové
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Garáž
Převod do OV
Parkování

Origo partneři v Brankovicích

Popis

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi velmi pěkného, poctivě zrekonstruovaného rodinného domu se zahradou, sadem, samostatnou zděnou garáží s dílnou, krytým venkovním posezením a letní kuchyní, v Masarykově ulici č. p. 202 v Brankovicích na Zlínsku. Dvoupodlažní, nepodsklepený rodinný dům o dispozici 4+1 se dvěma sociálními zázemími, byl postupně velmi kvalitně a velkoryse rekonstruován. Přízemí domu nabízí dispozici 1+1 se sociálním zázemím, technickou místností a spíží. Ze vstupní chodby vstupujeme do prostorné kuchyně (s velkou, rodinnou jídelnou) která je propojena s prostorným obývacím pokojem. Přímo z jídelny vystupujeme na prosluněnou venkovní terasu a dále na pečlivě upravenou okrasnou a pěstitelskou zahradu.
Pohodlné teracové schodiště chodby nás vyvede do prvního patra domu, kde vstupujeme do tří samostatných pokojů - a koupelny se záchodem.
Ložnice rodičů s (předloženou zimní zahradou) a pracovna (a obývací pokoj v přízemí) jsou orientovány k severozápadu (do Masarykovy ulice), druhá ložnice v patře (a kuchyně s jídelnou v přízemí) hledí do zahrady (jihovýchod). Dispozici domu je možné dále rozvíjet do dosud nevyužitého půdního prostoru (cca 70 m2).
Nabízený rodinný dům je vystavěn jako poctivá celozděná stavba. Obvodový plášť je vyzděn z plné pálené cihly na tl. 450 mm s dodatečným zateplením minerální vatou o tl. 120 mm. Jednotlivá podlaží domu jsou zastropena keramickým stropem (HURDIS do traverz). Stavební otvory (okna, dveře) jsou osazeny kvalitními plastovými okny s izolačními trojskly a izolačními vstupními dveřmi. Směrem do Masarykovy ulice jsou okna konstruována se zvýšenými zvukově izolačními parametry (zvýšené odhlučnění).
Sedlová konstrukce střechy nese pálenou střešní krytinu.
Nabízený rodinný dům je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 578 m2 (zastavěná plocha rodinným domem 87 m2, garáž, kryté posezení a letní kuchyně zastavují plochu cca 115 m2). Zbývající část parcely (cca 376 m2) tvoří relaxační a pěstitelská zahrada, na kterou navazuje ovocný sad (281 m2).
Nabízené nemovitosti jsou situovány při východním okraji obce. Rodinný dům je pro chůzi a jízdu přístupný z Masarykovy ulice (ve vlastnictví ČR). Napojen je na dodávku elektřiny i plynu, vodou je zásobován z obecního vodovodu (zahrada je zalévána vodou z vlastní studny a z podzemního rezervoáru na dešťovou vodu). Odkanalizování je svedeno do obecní kanalizace. Vytápění domu je zajištěno teplovodním ústředním topením (deskové radiátory), napojeným na plynový kotel. V obývacím pokoji jsou instalována výkonná trubková krbová kamna. V technické místnosti je dostatek prostoru i pro umístění technologie tepelného čerpadla nebo fotovoltaiky. Teplá užitková voda je připravována v elektrickém bojleru. Brankovice jsou městysem s bohatou občanskou vybaveností (webové stránky obce: brankovice.eu)
Koupi nabízených nemovitostí, vzhledem k nadstandardnímu provedení, rozhodně velmi rád doporučuji.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Brankovicích.