Prodej pozemku pro bydlení, Týn nad Vltavou, 936 m2 (ID: 1344396)

Týn nad Vltavou

1 965 600 Kč
/za nemovitost
Zajistím pro Vás financování
Hypotéka od 9 367 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaTýn nad Vltavou
IDXVA-IH-PaRac_9_46/9
VybavenoNe
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti936 m2
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
KomunikaceAsfaltová, Neupravená
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Převod do OV

Origo partneři v Týně nad Vltavou

Popis

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi stavební parcely parc. č. 46/9 v Týně nad Vltavou, v lokalitě Račina - Na skalkách (dále jen: „parcela“). Na úvodní schématické fotografii je parcela označena číslem 9.
Pozemek o celkové výměře 936 m2 je územním plánem („ÚP“) veden v kategorii RI-N, tedy pro umístění staveb pro rodinnou rekreaci. Výška budoucí zástavby je stanovena na jedno podlaží, s možností obytného podkroví. ÚP dále připouští výstavbu doplňkových staveb, souvisejících se stavbou hlavní (např. pergola, altán, sklad na dřevo a nářadí). Zastavitelnost plochy pro rekreační oblast ÚP výslovně nestanovuje, lze předpokládat min 30% zastavěné plochy. Závazná je vzdálenost objektů mezi sebou - minimálně 10 m, tedy 5m od hranice parcely.
V nabídkové ceně parcely je přivedení inženýrských sítí na hranici pozemků: elektřiny, obecního vodovodu a veřejné kanalizace. Vodovod a kanalizace jsou již k pozemkům přivedeny. Kanalizace je ukončena revizní šachtou, vodovod šoupětem. Elektřina bude přivedena v září letošního roku - termín je stanoven smluvně jako nejzazší.
Příjezd k lokalitě s parcelou je veden po zpevněné obecní komunikaci – ulicí Skalky. Vjezd na samotnou parcelu je řešen po částečně zpevněné příjezdové cestě – pozemku s parcelním číslem 48/4 (dále jen: „příjezd“). V nabídkové ceně parcely je započítán spoluvlastnický podíl ideální jedné desetiny k příjezdu. Příjezd bude upraven jako částečně zpevněná, šotolinová komunikace.
Závazným stanoviskem stavebního úřadu je stanoveno, že pokud budou do budoucna splněny podmínky dopravní a technické vybavenosti, lze území využít i jako plochu BI – bydlení. Ulice Skalky však v současné době tento požadavek nesplňuje, příjezd je omezen maximální tonáží 3,5 t.
Nabízená stavební parcela nabízí celkovou výměru 936 m2. Celá parcela je svou plochou položena v části, kterou ÚP vymezuje jako zastavitelnou plochu RI-N. Může být tedy zastavěna stavebním objektem dle ÚP.
Nabídková cena: 2.100,- Kč/m2 - nabídková cena za stavební parcelu: 1.965.600,- Kč.
Územní plán, textová část:
https://www.tnv.cz/assets/File.ashx?id_org=17212&id_dokumenty=18122
Územní plán, hlavní výkres:
https://www.tnv.cz/assets/File.ashx?id_org=17212&id_dokumenty=18118

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Týně nad Vltavou.