Prodej obchodního prostoru, Praha - Vršovice, K Botiči, 80 m2

K Botiči, Praha 10 - Vršovice

4 990 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 16 998 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaK Botiči, Praha 10 - Vršovice
StavbaCihlová
Stav objektuPo rekonstrukci
Plocha užitná80 m2
Typ objektuPatrový
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední elektrické
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaMHD
VodaDálkový vodovod

Origo partneři v Praze 10

Finance a pojištění

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Popis

Nabízíme na prodej nebytový prostor o velikosti 80 m2 v přízemí činžovního domu v pražských Vršovicích. Jednotka má vlastní vstup z ulice a sestává ze dvou větších místností v přední části s okny do ulice, dvou menších místností v zadní části s okny do vnitrobloku a zázemí. Prostory byly kompletně zrekonstruovány v roce 2015, mají nové rozvody elektřiny a topení a nový elektrický kotel na topení a ohřev vody. Okna a vstupní dveře jsou nová plastová. Potrubní rozvody vody a odpadu byly prozkoumány videokamerou a vyčištěny. Vnitřní povrchy stěn mají nové omítky a malby. V červnu 2018 se dům dočkal rekonstrukce základů včetně zpevnění a izolací. Fasáda domu je zateplená a nově omítnutá.
Jednotka je momentálně využívána jako soukromý klub s barem. V případě zájmu je možné přenechání veškerého vybavení za odstupné. Možné využití: kancelář, ordinace, ubytovací zařízení, prodejna nebo výdejní místo, showroom, ateliér a jiné nerušící provozy.
V okolí je smíšená obytná a administrativní zástavba, v sousedství je finanční úřad, poliklinika Ukrajinská, gymnázium Přípotoční, stadion Ďolíček. Doprava je zajištěna autobusovými linkami ze zastávky Ukrajinská (124, 139) a tramvají ze zastávky Bohemians (6, 7, 24).
Poplatky do fondů domu činí 3.100,- Kč/měs, voda a elektřina dle spotřeby, elektřina na nízký tarif.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací