Prodej rodinného domu, Horní Řasnice, 350 m2

Horní Řasnice

2 390 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 11 390 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaHorní Řasnice
StavbaSmíšená
Stav objektuDobrý
Plocha užitná350 m2
Typ objektuPatrový
Plocha nemovitosti2277 m2

Origo partneři v Horní Řasnici

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Nabízím k prodeji rodinný dům o dvou samostatných bytových jednotkách na rozsáhlém pozemku v obci Horní Řasnice.

Dům sestává z původní kamenné části, na níž navazuje cihlová přístavba dvou bytových jednotek z devadesátých let. V přízemí domu se nachází jednotka dispozičně řešena jako 2+1 a tři místnosti v původním domě aktuálně sloužící jako dílny a sklady, tedy nevytápěné. V prvním patře je jednotka dispozičně řešena jako 3+1 a půdní prostor nad původní částí s možností dalšího využití. Dům je z velké části podsklepen, sklepní prostory přístupné z druhé strany pod svahem ze zahrady. Celková užitná plocha každého nadzemního podlaží je cca 175 m2.

Vytápění centrální na TP, elektřina zavedena, dům napojen na zdroj vody ze studny, nacházející se na pozemku jiného vlastníka. Okna jsou dřevěná, podlahy částečně betonové, částečně dřevěné. Aktuálně je nutná minimálně částečná oprava střechy nad cihlovou částí domu.

Rozsáhlý dlouhý pozemek o celkové výměře 2277 m2 a umístění domu na polosamotě poskytuje mnoho možností využití, veškerá občanská vybavenost je k dispozici v blízkých větších městech.

V případě dalších dotazů nebo zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Horní Řasnici.