Pronájem kanceláře, Brno - Štýřice, Holandská, 3909 m2

Holandská, Brno, Štýřice

Cena na vyžádání
/za metr čtvereční / měsíc
na vyžádání, Neplatíte provizi, bez DPH

Parametry nemovitosti

AdresaHolandská, Brno, Štýřice
IDAP-Spiel - 3909m - 4
StavbaSmíšená
Stav objektuNovostavba
Plocha užitná3909 m2
Patro2.
VybavenoČástečně
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuCentrum obce
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelové rozvody, Ostatní
DopravaDálnice, Silnice, MHD
Garáž
Výtah
Bezbarierový přístup
Parkování

Origo partneři v Brně

Úklidové služby

Instalatér

Nábytek

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Finance a pojištění

Kuchyně

Koupelny

Malíři

Podlahy

Popis

V projektu Spielberk Office Centre nabízíme krásné kancelářské prostory o podlahové ploše až 3 909 m2, a to v objektu Villa G.
Pro další informace nebo prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Při spolupráci s námi nikdy neplatíte provizi.

O PROJEKTU
Spielberk Office Centre je moderní administrativní komplex, který je tvořen ze čtyř samostatných menších budov (tzv. Villa), třech větších propojitelných budov (IQ building) a dvou výškových budov (tzv. Towers). Součástí centra jsou banky, restaurace, obchody a kavárna. Prostor mezi budovami vyplňují dvě jezera ve starém holandském stylu. Flexibilní uspořádání prostor umožňuje budoucím nájemcům získat optimální pracovní prostor a rovněž expandovat horizontálně nebo vertikálně.

LOKALITA
Komplex se nachází na břehu řeky Svratky v atraktivní lokalitě nedaleko centra Brna, s vynikající dopravní dostupností autem i MHD. Velmi dobrá dostupnost z dálnice D1 a D2 nabízí snadné spojení mezi Prahou, Bratislavou, Vídní a Budapeští.

TECHNICKÉ PARAMETRY
úplný systém klimatizace, vysoce zátěžové koberce, otvíratelná okna, venkovní a vnitřní žaluzie, akusticky izolované stropy, záložní generátor, požární a bezpečnostní systémy, kuchyňky, podlahové boxy, systém vstupu na kartu, recepce, 24-hodinová ostraha

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Videologic, s. r. o., IČO: 22773592, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.Více informací

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu kanceláří v Brně.