Prodej pozemku pro bydlení, Strachotín, 2318 m2 (ID: 1318021)

Strachotín

7 300 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 34 790 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaStrachotín
ID420240191
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti2318 m2
Převod do OV

Origo partneři v Strachotíně

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji krásný pozemek určený dle aktuálního územního plánu k výstavbě rodinného domu o celkové výměře 2 318 m2, který se nachází v těsné blízkosti přehrady Nové Mlýny, v obci Strachotín. Pozemek ležící v nově budované oblasti obce má kompletně hotovou komunikaci a osvětlení (k pozemku vede v současnosti nezpevněná cesta, která je již zanesena v katastru jako ostatní komunikace), je rovinatý s celkovou zastavitelností okolo 16%, přípojky k inženýrským sítím (vodovod, kanalizace, elektřina, plyn) jsou připraveny cca 25 metrů od hranice pozemku.
Dle územní studie lze vystavět přízemní nemovitost s obytným podkrovím, případně i bungalov, vše záleží na potenciálním předloženém projektu místním úřadům, žádná zásadní omezení z hlediska stavby zde nejsou. Příjezdová cesta je obecní, žádné omezení vlastnického práva také není. Vzhledem k lokalitě přehrady, která je hojně navštěvována turisty, přichází v úvahu postavení nemovitosti i za účelem krátkodobého pronájmu.
Lokalita je opravdu skvělá, pozemek je umístěn v klidné části obci s výhledem na vinice a sady. Zmíněná vodní nádrž Nové Mlýny je vzdálena pár minut pěší chůzí . V obci se nachází restaurace, obchody, nejbližším větším městem s kompletní občanskou vybaveností jsou Hustopeče vzdálené necelých 10 km s dopravní dostupností automobilem či autobusem ze zastávky "Strachotín".
Financování je možné hypotéčním úvěrem, který Vám zajistíme prostřednictvím naší společnosti eDO Finance, v případě jakýchkoliv dotazů jsem Vám k dispozici.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Strachotíně.