Prodej rodinného domu, Chotoviny, Osvobození, 280 m2 (ID: 1312602)

Osvobození, Chotoviny

5 900 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 28 118 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaOsvobození, Chotoviny
ID2024006
StavbaCihlová
Stav objektuVe výstavbě
Plocha užitná300 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuKlidná část obce
Podlahová plocha280 m2
Plocha nemovitosti256 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Chotovinách

Popis

Realitka Green nabízí na prodej rodinný dům v Chotovinách. Jedná se o hrubou stavbu, jejíž stavba byla zahájena v r. 2003, bylo uděleno stavební povolení a vypracovaný projekt. Dům se nachází v centru obce, v blízkosti školy a kostela. Zastavěná plocha a nádvoří o ploše 256 m2, zastavěná plocha domu je 150 m2 a garáže 23m2, podkroví je o stejném půdorysu jako přízemí.
Použitý materiál na zdivo jsou pálené cihly, okna a dveře jsou plastové, střešní krytina je z bitumenového šindele. Současně s projektem bylo vypracováno i vyjádření správců podzemních vedení, které řešilo přípojku plynu k vytápění objektu..
Na nádvoří domu je původní studna a septik, vodovod a kanalizace - obecní řad.
Další podrobné informace, vč. přístupu k celé dokumentaci vám rád poskytne realitní makléř při prohlídce domu.
Neváhejte a domluvte si prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Chotovinách.