Pronájem kanceláře, Praha - Černý Most, Kpt. Stránského, 22 m2

Kpt. Stránského, Praha

3 990 Kč
/za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaKpt. Stránského, Praha
ID9901
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná22 m2
Patro1.
VybavenoNe
Typ objektuPřízemní
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Převod do OV
Parkování

Origo partneři v Praze

Stěhovací služby

Popis

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu prostor o 22 m2, který se nachází v centru sídliště "Vybíralka" na pražském Černém Mostě, Praha 9. Prostor je součástí objektu, ve kterém se nachází další kancelářské prostory, obchodní prostory, restaurace, pivnice a prodejna smíšeného zboží.

Obchodní prostor je vybaven osvětlením a zásuvkami. Zázemí - WC dámské, pánské, invalidní je přístupné ze společné chodby a je ho možno plně využívat. Na budovu je možno umístit reklamu.

Prostory jsou volné k pronájmu ihned. K nájmu bude účtován add on factor a zálohy za služby.

V případě zájmu, neváhejte kontaktovat makléřku.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu kanceláří v Praze.