Prodej bytu 2+kk, Baošići (Баошићи), Černá Hora, 43 m2

Baošići (Баошићи), Černá Hora

3 618 550 Kč
/za nemovitost

Parametry bytu

AdresaBaošići (Баошићи), Černá Hora
IDMNE5648-S4
StavbaSmíšená
Stav objektuVe výstavbě
Plocha užitná43 m2
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha43 m2
Terasa

Origo partneři

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej nový apartmán jen 50 m od moře v přímořském letovisku Baošići, jež je součástí opčiny města Herceg Novi v Černé Hoře. Apartmán se nachází v nové moderní budově ve výstavbě, jejíž dokončení je plánováno do konce roku 2024. Rezidenční budova bude mít 4 podlaží a výtah.

V nabídce jsou apartmány s 1, 2 či 3 ložnicemi, o rozloze od 43 m2 do 144 m2. Prodávají se nezařízené a můžete si je tak vybavit dle svých představ. V ceně každého apartmánu je parkovací místo vedle budovy. Každý apartmán bude mít terasu a výhled na hory a les.
Veškerá potřebná vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti od budovy a k moři je to přibližně pouhých 50 m.

Nabízený apartmán S4 o rozloze 43 m2 je situovaný v 1. patře budovy. Sestává z 1 ložnice, 1 koupelny, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem a terasy.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk.