Prodej bytu 2+kk, Bar (Бар), Černá Hora, 38 m2

Bar (Бар), Černá Hora

2 099 500 Kč
/za nemovitost

Parametry bytu

AdresaBar (Бар), Černá Hora
IDMNE5954-J5
StavbaSmíšená
Stav objektuVe výstavbě
Plocha užitná38 m2
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha38 m2
Terasa

Origo partneři

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej apartmán v nové moderní budově ve městě Bar, které leží u pobřeží Jaderského moře v Černé Hoře. Apartmán se nachází v nové budově s moderním designem, která je ve výstavbě a její dokončení je plánováno na březen 2025.

Budova má celkem 6 podlaží a nabízí apartmány s 1, 2 či 3 ložnicemi, o rozloze od 38 m2 do 116 m2. Apartmány budou mít 1 nebo 2 terasy, budou se prodávat nezařízené a apartmány od 3. podlaží výš budou mít výhled na moře.
Je možné si zakoupit garážové parkovací místo v budově za 17.000 €.

Nabízený apartmán J5 o rozloze 38 m2 je situovaný v přízemí a sestává z chodby, 1 ložnice, 1 koupelny, kuchyně s obývacím pokojem a terasy s předzahrádkou o rozloze 17 m2. Nabízí výhled na město.

Budova se nachází cca 500 m od moře. Lokalita je ideální také pro rodiny s dětmi, jelikož poblíž jsou základní i střední školy, park, pláže a hypermarkety.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk.