Prodej bytu 3+kk, Novalja, Chorvatsko, 62 m2 (ID: 1309388)

Novalja, Chorvatsko

7 163 000 Kč
/za nemovitost

Parametry bytu

AdresaNovalja, Chorvatsko
IDCHSM24-041N-S1
StavbaSmíšená
Stav objektuVe výstavbě
Plocha užitná62 m2
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha62 m2
Terasa

Origo partneři

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout na prodej nový apartmán se zahrádkou blízko moře v obci Novalja na ostrově Pag, jenž je spojen s pevninou mostem, v Zadarské oblasti v Chorvatsku. Apartmán se nachází v rezidenční budově ve výstavbě, jejíž dokončení je plánováno na červen 2025. Budova sestává z přízemí a dvou pater a všechny apartmány nabízí krásný výhled na moře.

Nabízený apartmán S1 o ploše 61,50 m2 je situovaný v přízemí a je v něm chodba, 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou a má přístup na dvě terasy. K bytu náleží zahrada o rozloze 115 m2 s možností vybudování bazénu a 1 parkovací stání s možností dokoupit další.

Apartmány budou mít klimatizaci Samsung a okna s moskytiérami a elektrickými žaluziemi. Keramiku si zvolí zákazník a na přání klienta lze nainstalovat podlahové vytápění. V blízkosti naleznete obchod, hřiště, kavárnu či přístav. Vzdálenost do centra je asi 250 m a k moři přibližně 60 m. Další apartmány v budově ke koupi naleznete na našich webových stránkách pod ID: CHSM24-041N.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!