Prodej chaty, Zákolany, 97 m2

Zákolany

2 750 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 13 106 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaZákolany
ID0020-NP08998
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná97 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti2637 m2

Origo partneři v Zákolanech

Úklidové služby

Popis

Nabízíme vám k prodeji krásnou zděnou chatu v klidné přírodě s nádherným výhledem do zeleně. Objekt se nachází v obci Trněný Újezd u Zákolan. Do Prahy se dostanete autem zhruba za 40 minut. Dále je v obci zavedena autobusová linka MHD.
Chata má 97m2 užitné plochy a zastavěná plocha činí 56m2. Napojení na vodu z řadu a elektřinu je samozřejmostí, topení na tuhá paliva, septik. Zadní strana budovy je zateplena, což zabraňuje tvorbě vlhkosti.
Plocha pozemku je 956m2 a 177m2 je pronajatých od Lesů České republiky. Na pozemku se nachází ještě kůlna na dřevo.
V blízkosti se nachází například zřícenina hradu Okoř, kam můžete vyrazit na pěší nebo cyklo výlet. V okolí je dále spousta možností na sportovní a turistické vyžití a krásné přírodě.
Zaujala vás naše nabídka? Přijďte na prohlídku, ráda vám nemovitost ukážu.
Těším se na vás.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Zákolanech.