Prodej rodinného domu, Kbel - Kbílek, 160 m2

Kbel, Kbílek

3 000 000 Kč
/za nemovitost
+ provize 230 tisic
Hypotéka od 14 297 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaKbel, Kbílek
ID9854
StavbaCihlová
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha užitná194 m2
VybavenoNe
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuOkraj obce
Plocha budovy95 m2
Podlahová plocha160 m2
Plocha nemovitosti1069 m2
Plocha zahrady974 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední elektrické
TelekomunikaceSatelit
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Převod do OV

Origo partneři v Kbelu

Úklidové služby

Popis

Nabízíme k prodeji rodinný dům určený na rekonstrukci či demolici v obci Kbel, okres Kolín. Dům se nachází na rovinatém pozemku o celkové výměře 1.069 m2 na klidném okraji vesnice. Obec Kbel s 224 obyvateli se rozprostírá v malebné krajině Středočeského kraje pouhých 6 km jihozápadně od Kolína. Díky výborné dostupnosti po silnici I/38 se snadno dopravíte cca 4min. na vlakovou zastávku Ratboř směr Kolín, kde jste do 14min.

Dům prošel v minulosti postupným rozšiřováním a zvyšováním a je na Vás zda budete chtít dům ponechat nebo na jeho pozemku postavit zcela novou nemovitost. Současný stav domu skýtá potenciál pro modernizaci dle vlastních představ nových majitelů.

Mezi nesporné výhody této nemovitosti patří kompletní napojení na inženýrské sítě - objekt je napojen na obecní vodovod, kanalizaci i elektřinu, což usnadňuje případnou rekonstrukci či výstavbu nového domu. Velkorysá plocha pozemku o výměře 1.069 m2 poskytuje dostatek soukromí a prostoru nejen pro relaxaci , zahradničení, ale i pro čas s dětmi.

Zásadní devizou je také atraktivní lokalita. Oproti jiným pozemkům, které se často nachází v nově budovaných částech obcí, je tento situovaný v původní vesnické zástavbě. Díky tomu nabízí autentickou atmosféru a genius loci místa s historií. Přitom však s výbornou dostupností do nedalekého Kolína i Prahy. Ať už se rozhodnete pro citlivou rekonstrukci stávajícího domu nebo pro demolici a výstavbu zcela nového bydlení přesně podle vašich představ, tato nemovitost skýtá zajímavý potenciál. Příležitost vytvořit si domov v malebné středočeské krajině, a přitom s veškerým komfortem a zázemím, se nenabízí každý den. Neváhejte nás proto kontaktovat a domluvit si nezávaznou prohlídku, při které oceníte kouzlo tohoto místa i vy.

V případě zájmu o demolici stávajícího domu a výstavbu nového máme připraven předběžný rozpočet, který počítá s náklady kolem 700.000 Kč.

Tato nemovitost představuje zajímavou příležitost pro všechny, kteří hledají bydlení v klidné lokalitě s dobrou dopravní obslužností a zázemím. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si nezávaznou prohlídku.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Kbelu (okr. Kolín).