Prodej rodinného domu, Žitenice, 395 m2 (ID: 1292490)

Žitenice

16 700 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 79 587 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaŽitenice
ID9820
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná515 m2
VybavenoČástečně
Typ objektuPatrový
Druh objektuSamostatný
Lokalita objektuPolosamota
Plocha budovy152 m2
Podlahová plocha395 m2
Plocha nemovitosti12578 m2
Elektřina230V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické, Ústřední elektrické
KomunikaceNeupravená, Zpevněná
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Sklep
Převod do OV
Parkování

Origo partneři v Žitenicích

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Místo, které dýchá historií. Stavení na malebném českém venkově obklopené přírodou Českého středohoří. Neobyčejné sídlo, kam se budete vždy rádi vracet. Pojďte s námi na prohlídku okouzlující usedlosti z 19. století v Žitenicích u Litoměřic.

Tento bývalý mlýn je postavený na pozemku o rozloze 629m2 a je obklopený loukami, sadem a zahradou navíc o celkové ploše 11 949 metrů čtverečních. O finální velikosti pozemků lze jednat.

Usedlost majitelé postupně rekonstruovali a na velkorysé obytné ploše téměř 514 metrů čtverečních nyní najdete 8 pokojů, tři koupelny s toaletami a kompletní zázemí pro opravdu velkou rodinu, vícegenerační bydlení, letní sídlo, výběh pro koně, sídlo pro Vaše podnikání ( pořádání svateb) nebo místo, které můžete pronajímat.
V přízemí jsou technické místnosti, vinný sklípek nebo letní kuchyně s pecí na pizzu či chleba.

Z místností v přízemí vyjdete několika francouzskými okny rovnou na zahradu, která je plná romantických zákoutí.
V prvním patře je hlavní obytný prostor s velkou rustikální kuchyní a obývacím pokojem, kde nechybí krb a také tři ložnice.
V druhém patře pod střechou je království s dalšími třemi pokoji a prostornou hernou, která nyní slouží jako domácí kino s projektorem a zabudovaným plátnem.
(Dům má vlastní čističku odpadních vod, bojler a kotel i ústřední topení.)

Žitenice leží na dohled od Litoměřic, spojuje je pravidelná autobusová linka. V Litoměřicích najdete kompletní zázemí a celoročně i kulturní vyžití, třeba proslulé Litoměřické vinobraní. Vede tudy také cyklostezka, po které se dostanete pískovcovým kaňonem Labe až do Drážďan, Míšně a Hamburku. A třeba v nedalekém Třebušíně je vyhlášený jezdecký ranč. Výjimečně úrodná lokalita Žitenic a okolí plná ovocných sadů a vinic je součástí ChKO České středohoří. Do Prahy odtud dojedete za hodinu a opačným směrem do Ústí nad Labem to budete mít 25 minut.
Přijeďte se do Žitenic podívat osobně a zažijte jedinečné kouzlo tohoto místa. Těšíme se na vás.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Žitenicích.