Prodej restaurace, Odry, Okružní, 800 m2

Okružní, Odry

5 900 000 Kč
/za nemovitost
nejnižší podání
Hypotéka od 28 118 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaOkružní, Odry
ID5340AD2478S
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná800 m2
Typ objektuPatrový
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Odrách

Popis

Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce zavedenou pivnici u Barona nacházející se v centru města Odry.

Elektronická aukce se bude konat dne: 23.5.2024 od 10:00 hod do 10:30 hod. V aukci čiňte nabídku ceny formou příhozů na našem portále aukcí a dražeb.
Více informací na: https://www.e-drazby.cz/index.php?obj=&dd=MzM5MDU=
Prohlídka se bude konat 16.5.2024 od 9:00 hodin. Pro potvrzení účasti volejte aukčního specialistu - Mgr. Martin Půček. V případě, že nikdo nepotvrdí účast, prohlídka se konat nebude. Účast na prohlídce není podmínkou pro účast v aukci.

V současné době pivnice je kompletně vybavená a nabízí podnikatelské příležitosti v podobě konání společenských akcí, firemních večírků, narozeninových oslav a dalších akcích.

V prvním podlaží se nachází hlavní místnost pivnice s výčepem, další místnost s kulečníkem, kancelář, sociálky, skladové prostory a bývalá kuchyň, která v současné době není v provozu. První podlaží nabízí kapacitu až pro cca 70 osob.

V druhém podlaží se nachází celkem dvě bowlingové dráhy, bar, salónek pro soukromé oslavy, terasa, sociálky. Celková kapacita osob je cca 80 míst.

Možnost venkovního z části krytého posezení na dvoře až pro 100 osob.

Součástí aukce je kompletní vybavení včetně všeho příslušenství.

Nemovitost lze financovat hypotéčním úvěrem

Každý zájemce je povinen si zjistit skutečný současný stav pozemku, porostu a staveb zejména s ohledem na případné reklamace vlastností předmětu aukce.

Aukční jistota se automaticky vrací, pokud se v aukci zájemce nestane vítězem nebo vítězem v pořadí.

GPS: 49.662983839, 17.83020815

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje restaurací v Odrách.