Prodej činžovního domu, Drnholec, 600 m2

Drnholec

Cena na vyžádání

info v RK - cena není veřejná
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaDrnholec
ID00116
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná600 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuKlidná část obce
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Drnholci

Popis

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme prodej bytového domu v Drnholci. Nemovitost leží v krásné zelené lokalitě v bezprostřední blízkosti zámku, kostela a fary a na dohled řeky Dyje.

K zastavěné ploše přibližně 600m2 přináleží okolní pozemky včetně parkovacích stání a dostaneme se k celkové výměře 1573 m2. V domě se nachází 7 bytů z nichž část prošla rekonstrukcí. K vytápění dochází k využívání kotlů na tuhá paliva a z části elektřiny. Samozřejmostí je napojení na veřejnou vodu. Byty jsou o různých dispozicích od nejmenšího 1kk 37m2 až byt 3+1 o velikosti 97m2, 3kk 84m2, 2kk 71m2 a tři jednotky 2+1, 62m2 ,69m2 a 65m2.

V případě přestavby se dají jednotky samozřejmě změnit a přebudovat k odlišným účelům, například pro krátkodobé ubytování s restaurací včetně se sklepy vhodné pro degustace. Objekt v suterénu skrývá obrovské klenbové pivovarnické sklepy. Ty vedle působivé atmosféry disponují především dostatkem prostoru pro realizaci jakéhokoliv záměru, kterému nahrává kouzelné okolí nemovitosti.

Drnholec je městys v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 12 km severozápadně od Mikulova. Díky poloze blízko rakouských hranic, ještě blíž věstonické nádrži a chráněné krajinné oblasti Pálava se jedná o zajímavou oblast.

Drnholec se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti (viniční tratě: U křížku, Výsluní, Šibeniční vrch, Sluneční vrch, Hajdy na jamách, Šternberg) a vede tudy 288 km dlouhá Cyklotrasa Moravská vinná stezka a je proto strategickým místem pro vybudování rekreačního objektu.

S financováním nemovitosti a získáním dotace na rekonstrukci Vám velmi rádi pomůžeme.

Pro více informací zhlédněte naši videoprohlídku a neváhejte využít uvedený kontakt.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje činžovních domů v Drnholci.