Prodej pozemku pro bydlení, Strančice - Kašovice, 897 m2

Strančice, Kašovice

5 297 000 Kč
/za nemovitost
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Hypotéka od 25 244 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaStrančice, Kašovice
ID00407
Druh objektuSamostatný
Plocha nemovitosti897 m2
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadJímka
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj

Origo partneři v Strančicích

Úklidové služby

Popis

Pokud hledáte vhodný pozemek pro realizaci vašich snů o bydlení, tak zpozorněte. V Kašovicích u Strančic na vás čeká 897 m2 stavebních pozemků – jeden má 742 m2 (p.č. 299/27), druhý 155 m2 (p.č. 299/40). Na pozemcích jsou vzrostlé stromy a sousedí s potokem. Mají severojižní orientaci.

Na hranici pozemku je přivedena elektřina a plyn, blízko potoka je vybudován vodní vrt. Odpad budete řešit jímkou než obec vybuduje obecní kanalizaci. Bude vám patřit i šestina příjezdové komunikace o ploše 632 m2.

Kašovice je malebná vesnička na východ od Prahy, autem jen čtvrt hodiny od OC Westfield Chodov. Poblíž jsou větší obce jako Strančice, Velké Popovice nebo Mnichovice. Přes pozemek vám poteče Kašovický potok, kolem vás bude les a nedaleko jezdecký klub Předboř nebo golfový rezort Oaks v Nebřenicích.

Prostě klid a příroda a zároveň na dosah Prahy.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!