Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Domašov, 800 m2

Domašov

2 800 000 Kč
/za nemovitost
+ provize RK
Hypotéka od 13 344 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaDomašov
ID12249
Plocha nemovitosti800 m2

Origo partneři v Domašově

Popis

Představujeme vám prodej I. etapy pozemků v Domašově pro komerční výstavbu. Pozemky se nacházejí v plochách Průmyslové výroby lehké, lokalita Z18. Dle platného územního plánu jsou plochy vedeny jako pozemky staveb a zařízení pro lehkou průmyslovou výrobu, malovýrobu a přidruženou výrobu, pro řemeslnou výrobu a výrobní i nevýrobní služby.

Z pohledu výměr pozemků lze vybírat mezi menšími cca 800 m2 plochami, nebo středními parcelací cca 1.500 m2. Pro náročnější zákazníky jsme připraveni připravit individuální nabídku velikosti plochy na prodej.

Limity využitelnosti:

výšková regulace 10 m,
intenzita využití pozemku 65 %,
podíl zeleně na pozemcích 35 %.
Přímo u pozemku vede nadzemní VN – dle komunikace s distributorem lze zřídit vlastní trafostanici, případně lze nechat zřídit trafostanici na náklad distributora v ploše pozemku.

U hranice pozemku vede splašková kanalizace do blízké obecní ČOV. V blízkosti možnost napojení obecního vodovodu.

Celá plocha je situovaná do okrajové části obce Domašov, v okolí jsou další plochy využité pro průmysl a zemědělství. Domašov má perfektní dopravní napojení na D1, sjezd na 170. km. Samotná obec má dobrou občanskou vybavenost.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Domašově.