EU finance banner

Prodej pozemku pro bydlení, Dřísy, Luční, 1400 m2 (ID: 1259190)

Luční, Dřísy

6 115 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 29 142 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaLuční, Dřísy
ID856122
Stav objektuVelmi dobrý
Lokalita objektuKlidná část obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti1400 m2

Origo partneři v Dřísech

Úklidové služby

Popis

Prodej pozemku o CP 1400m² v malebné obci Dřísy, která se nachází v polabské nížině obklopené lesy a jezery a zároveň je 25 km od centra Prahy.
Z občanské vybavenosti je zde - škola, která je pětitřídní, školka, pošta, vlaková stanice, obchod a fotbalové hřiště TJ Sokol Dřísy.
V sousední obci je vyhledávané přírodní jezero Lhota, dále je možné ke sportovním a rekreačním účelům využít v docházkové vzdálenosti jak pískovnu v Konětopech tak jezero Ovčáry.
Obec žije bohatým kulturním životem, od fotbalových turnajů, drakiády, dětského dne, čarodějnic, rozsvícení vánočního stromečku, Dříský pivák a další.
Spojení z Dřís je výborné jak do Brandýsa nad Labem či Kostelce nad Labem a to 12 min (cca 10km), tak na stanici metra B - Černý most nebo C - Letňany obě trasy jsou stejné a trvají 25 min.
Pokud chcete žít v dosahu velkoměsta a zároveň obklopeni přírodou je to pro Vás ta správná lokalita.

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Dřísech.