Prodej ordinace, Brno, Durďákova, 82 m2 (ID: 1259109)

Durďákova, Brno

Cena na vyžádání

Info o ceně rádi poskytneme v RK
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaDurďákova, Brno
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná82 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuRušná část obce
Podlahová plocha82 m2
Třída energetické náročnostiG - Mimořádně nehospodárná

Origo partneři v Brně

Popis

V exkluzivním zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji nebytový prostor ordinace (kolaudováno jako ordinace!) ve zdravotním středisku na ulici Durďákova, přímo naproti hlavnímu vchodu do Dětské nemocnice.
Jednotka se skládá ze dvou ordinací (24,8 m² a 19,8 m² + 8,7 m² vyšetřovna) a čekárny o ploše 29,4 m². K jednotce dále náleží i 1/2 podíl na toaletách na chodbě (1x lékaři, 1x pacienti) spolu s další ordinací na patře. Celkem plocha jednotky dle katastru nemovitostí činí 82,7 m² + podíl na toaletách na chodbě (cca 3,5 m², toalety jsou společný prostor, není součástí vlastnického podílu).
Jednotka má vlastní vytápění a ohřev teplé vody pomocí kombinovaného plynového kotle a vlastní elektroměr.

Jednotka je umístěna v domě, kde jsou další 4 lékařské ordinace. Vchod do domu je z ulice Durďákova, kde je i soukromé parkoviště domu, další vchod na pozemek z ulice Černopolní, naproti hlavnímu vchodu do Dětské nemocnice - možnost reklamy na domě či zídce, jedinečná příležitost jak prezentovat ordinaci pediatra či specialisty pro děti a dorost přímo před vchodem do nemocnice.
Jednotka se prodává nezařízená a ve stavu dle fotografií.
Bližší informace rádi poskytneme.

Náklady: Zálohy 2.000,- měsíčně na vodu a služby v domě a na pozemku (elektřina na chodbách, úklid společných prostor, zahradník atd.), elektřina a plyn pro vytápění a ohřev vody dle spotřeby (doposud cca 25.000,- ročně plyn, elektřina cca 6.000,- ročně).

Spolu s jednotkou je předmětem prodeje i podíl na domě a jeho společných prostorách včetně nezastavěné půdy - velký investiční potenciál. Dále je předmětem i podíl na pozemku, kde na nádvoří před hlavním vchodem je možnost parkování (za elektricky a dálkově zavíratelnou bránou) pro vlastníka i event. pacienty.
Informace o ceně v RK, velmi doporučujeme prohlídku každému lékaři pro děti a dorost, který hledá ordinaci. Jedinečná investiční příležitost.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje ordinací v Brně.