Pronájem garáže, Třebíč, 19 m2

Třebíč

2 000 Kč
/za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaTřebíč
ID144-NP02800
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná19 m2
Typ objektuPřízemní
Převod do OV

Origo partneři v Třebíči

Popis

Ve výhradním zastoupení nabízím pronájem garáže udržované (19 m2) ve vyhledávané lokalitě Třebíč, Horka – Domky (za benzinou Shell).
Garáž je situována v levé horní části, krajní. Elektřina 2x 25V jistič. Nájem bude uzavřen na 1 rok s možností dlouhodobého pronájmu na dobu neurčitou.
Garáž bude pronajata pouze za účelem parkování vozidla.
Nájem: 2.000,-/měsíc včetně elektřiny (případě zvýšeného odběru proběhne doúčtování dle spotřeby)
Kauce: 2.000,-
Rezervační poplatek: 5.000,- + DPH

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu garáží v Třebíči.