Prodej rodinného domu, Trubín, K Brance, 580 m2

K Brance, Trubín

10 500 000 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 50 040 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaK Brance, Trubín
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná580 m2
Typ objektuPatrový
Lokalita objektuKlidná část obce
Plocha nemovitosti7135 m2
Garáž

Origo partneři v Trubíně

Podlahy

Úklidové služby

Popis

Nabízíme dva domy za cenu jednoho, užitná plocha 309 m2 + 271 m2.
Nemovitosti se nachází v atraktivní lokalitě na klidném místě pod lesem na adrese: K Brance 81, 267 01 Trubín, Centrum obce je ve vzdálenosti 1,2 km, do centra Berouna je vzdálenost 9 km, k nájezdu na dálnici D5 je vzdálenost 2,8 km. V obci je již stavební uzávěra.

Dům č.p. 81 je ve tvaru písmene „L“, s přístavbou vchodu při venkovních schodech. Je samostatně stojící, situovaný na svažitém terénu. Okolní zástavbu tvoří hlavně rodinné domy, naproti přes cestu je požární nádrž, nedaleko je obecní fotbalové hřiště. Z levé strany (při pohledu z ulice) je terasa přístupná jak zevnitř domu z 1.NP, tak z venku po schodišti kolem samostatné garáže. Terasa je dlážděná, je zde také zapuštěný venkovní bazén (bez zastřešení). Přístup ke stavbě je možný přes vjezdovou bránu a branku, oplocení je provedeno včetně zahrady, není provedeno oplocení na rozhraní s pozemkem parc.č. 204.

Součástí jsou samostatná garáž pro osobní vozidlo, oplocení, vjezdová brána a branka, zpevněné plochy vč. obrubníků, terasa, venkovní bazén, inženýrské sítě: přípojka el. energie, přípojka veřejného vodovodu, přípojka kanalizace do odpadní jímky, odpadní jímka.

Dispozice:
1.PP: dvě garáže (větší a menší)
1.NP: vstup, chodba, byt 4+1
2.NP (podkroví): chodba, schodišťový prostor, dvě místnosti

Garáž na p. č. 203/2 je postavena vedle rodinného domu, jsou k ní přilehlé venkovní schody vedoucí na terasu s bazénem. Jedná se o nepodsklepenou, jednopodlažní stavbu, užívanou pro skladování. Nosné konstrukce jsou zděné v tl. 25 cm, vnitřní a vnější omítky vápenocementové. Střecha je plochá. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu opatřeného nátěry.
Vrata dřevěná posuvná.

Rozestavěný dům nezaps. v KN na p. č. 204 je půdorysně postaven ve tvaru písmene „L“, je samostatně stojící, situovaný na svažitém terénu. Okolní zástavbu tvoří hlavně rodinné domy, naproti přes cestu je požární nádrž, nedaleko je obecní fotbalové hřiště. rozestavěná stavba stojící na pozemku parc.č. 204 není nijak evidována v katastru nemovitostí.
Přístup ke stavbě je možný přes vstupní bránu, oplocení je provedeno včetně zahrady, není ovšem provedeno oplocení na rozhraní s pozemkem parc.č. 203/2.

Pozemky zemědělské parc. č. 230/3, 342/2 a 213/3
Pozemky parc.č. 230/3 a 342/2 jsou pozemky čistě zemědělské, pozemek parc.č. 213/3 je pozemkem břehu místního potoka.

Pozemky komunikací parc. č. 496 a 99/2
a) parc.č. 496, který slouží jako část místní obslužné komunikace, zejména jako
příjezdová komunikace k obecnímu fotbalovému hřišti. Její povrch je zpevněný – asfaltový
b) pozemku parc.č. 99/2, který přiléhá k silnici spojující obce Trubín a Svatá a slouží z části jako odvodňovací příkop.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Trubíně.