Prodej rodinného domu, Dubňany, Nádražní, 61 m2

Nádražní, Dubňany

1 450 000 Kč
/za nemovitost
Cena je včetně provize RK
Hypotéka od 6 910 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry domu

AdresaNádražní, Dubňany
ID868626
StavbaCihlová
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Plocha užitná61 m2
VybavenoNe
Druh objektuŘadový
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní
Plocha nemovitosti150 m2

Origo partneři v Dubňanech

Popis

Prodej rodinného domu v městě Dubňany u Hodonína na pozemku o celkové výměře 150 m2. Tato nemovitost je určená k rekonstrukci. Dispozice domu 2+1 je možnost rozšířit do dvora nebo vytvoření podkroví. Celý pozemek je oplocený a nabízí dostatek soukromí. Dubňany jsou městem ležícím 8 km od města Hodonín, cca 12 km od Slovenských hranic. Rodinný dům je připojen na vodovod i kanalizaci. V domě je rozvedena elektřina, vytápění pevnými palivy. Je možné se připojit na plynové vytápění. Je zde veškerá občanská vybavenost: zdravotní středisko, lékárna, školky, škola, banka, pošta, koupaliště, hřiště, tenisové kurty, obchody. Dubňany jsou známé pěstováním vína a zachováním tradic. Přijdou si zde na své i nadšenci sportovního a kulturního vyžití a milovníci cykloturismu.
Najdete zde cyklostezky vedoucí ze sousední obce Mutěnice a jiné. Pokud hledáte bydlení ve vinařské oblasti, tak se neváhejte přijet podívat.

Makléř

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Dubňanech.