Prodej bytu 3+1, Hlinka, 62 m2

Hlinka

550 000 Kč
/za nemovitost
Vyvolávací cena dražby!
Hypotéka od 2 621 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry bytu

AdresaHlinka
StavbaCihlová
Stav objektuDobrý
Plocha užitná62 m2
VlastnictvíOsobní

Origo partneři v Hlince

Popis

Obec Hlinka se nachází asi 25 km severně od Krnova v osoblažském výběžku na hranici s PR. V obci minimální občanská vybavenost (obecní úřad a prodejna smíšeného zboží) a neúplná infrastruktura (vodovod a kanalizace). Napojení obce na okolní města pouze autobusovou dopravou.
Bytový dům č. p. 62 se nachází uprostřed obce naproti kostela sv. Valentina. Okolí tvoří převážně rodinné domy.
Typový zděný bytovým dům s jedním podzemním a dvěma nadzemními podlažími a sedlovou střechou s půdním prostorem, postavený pravděpodobně v 70. letech jako svépomocná stabilizační výstavba pro pracovníky státního statku nebo zem. družstva. Později byly bytové a nebytové jednotky převedeny do osobního vlastnictví. Bytový dům má celkem 4 BJ – vždy dva na podlaží a 2 NBJ – dvě garáže v I. PP.
Bytový dům po v původním stavu, bytová jednotka č.62/4 ve II.NP po pravé straně schodiště po částečné rekonstrukci o velikosti 3+1.

Typový zděný bytový dům na betonových základech, stropy s rovným omítaným podhledem, betonové schodiště, sedlový krov a krytina z eternitových šablon na bednění. Klempířské konstrukce z FeZn plechu. Břízolitová venkovní omítka, vnitřní hladké omítky. Vnitřní obklady koupelny a kuchyňské linky. Dřevěná zdvojená okna a vnitřní dřevěné dveře do ocelových zárubní. Betonové podlahy a kombinace plovoucích podlah a ker. dlažby z části poškozené. Rohová vana a umyvadlo v koupelně, samostatný splachovací WC, vnitřní rozvody zdravotechniky a elektroinstalace standartní ale k částečné rekonstrukci. Centrální ústřední vytápění, kotelna v I.PP, rozvody v ocel. trubkách a plechové radiátory vše rovněž k rekonstrukci. Centrální příprava TUV ve společné kotelně.
Bytový dům k revitalizaci, bytová jednotka č.62/4 po částečné rekonstrukci – nutno dokončit.

Makléř

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Hlince.

Podobné nabídky