Prodej zahrady, Doubravy, 3770 m2

Doubravy

447 876 Kč
/za nemovitost
Hypotéka od 2 134 Kč /měs. Chci hypotéku

Parametry pozemku

AdresaDoubravy
Plocha nemovitosti3770 m2

Origo partneři v Doubravách

Popis

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pozemek o výměře 3770 metrů čtverečních v klidné okrajové části obce Doubravy okres Zlín
Konkrétně:

Parc.č. 2236 v KÚ Doubravy, LV č. 603

GPS : 49.138046939, 17.66581809

Pozemek představuje jedinečnou příležitost investiční příležitost předurčenou budoucím využitím. Využití pozemku na karavan/ maringotku nebo buňku je, vzhledem k jeho charakteru, možné.

Kapacity stávajících sítí jsou dostatečné, přípojné body jsou v řešitelné vzdálenosti. Pozemky tvoří jednotný územní a funkční celek a jsou rovinné a přístupné z parcely 2283, kterou vlastní stejný majitel a je tedy možné dokoupit oba pozemky. Na požádání Vám sdělíme další informace o možnostech využití. Jedná se o prodej 100% podílu, tedy držení pozemků ve výlučném vlastnictví.

Tyto pozemky jsou ideální pro investici, s střednědobým a dlouhodobým výhledem, zhodnocení je dáno cenou budoucích stavebních parcel. Obec Doubravy je klidná a tichá, ideální pro rodiny s dětmi nebo pro ty, které hledají útočiště od shonu města.

Pro telefonickou komunikaci si prosím připravte číslo ID inzerátu

Makléř

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zahrad v Doubravách.