Pronájem obchodního prostoru, Hlinsko, Poděbradovo náměstí, 495 m2

Poděbradovo náměstí, Hlinsko

20 000 Kč
/za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU Chci hypotéku

Parametry nemovitosti

AdresaPoděbradovo náměstí, Hlinsko
ID828853
StavbaCihlová
Stav objektuVelmi dobrý
Plocha užitná495 m2
VybavenoČástečně
Lokalita objektuCentrum obce
VlastnictvíOsobní

Origo partneři v Hlinsku

Popis

Nabízíme Vám k pronájmu prostory hudebního klubu na Poděbradově náměstí v Hlinsku v 1.PP o velikosti necelých 500 m².
K dispozici takto v základu s pulty, dřezy a několika většími reproduktory. Dvě větší oddělené místnosti, oddělené sociální zařízení, tech. místnost i skladovací prostory a zadní vchod, kde se dá dovést materiál.
Uvedené nájemné je bez energií. Je třeba se dohodnout předem s majitelem na předpokládané vytíženosti. Elektřinu je možné přepsat na Vás.
Jednorázově hradíte vratnou kauci ve výši třech nájmů a provizi ve výši jednoho nájmu. Uvítáme osobní návštěvu.

Makléř

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@origo-reality.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Hlinsku (okr. Chrudim).